Milyenek a női szépségideálok a világ különböző országaiban

A szépség nagyon szubjektív, emiatt minden országnak megvan a saját képe a valódi nőiességről. A modern szépségversenyeken a lehető legjobb módon képviselik a különböző országok a legjobbjaikat. Ebben a cikkben olyan Hölgyeket találsz, akiket a legszebb nőként ismertek el a világon.

Bennünket mindig a bátorság és elegancia inspirál, és szeretnénk mutatni neked 20 képet lányokról, akik különféle szépségversenyeken vettek részt és nyertek is. A cikk végén érdekes bónuszt találsz a modern szépségről.

1. Spanyolország

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sofía del Prado (@sofiadelpradoofficial) által megosztott bejegyzés


2. Fülöp-szigetek

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Catriona Gray (@catriona_gray) által megosztott bejegyzés


3. Hollandia

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sharon Pieksma (@sherpieksma) által megosztott bejegyzés


4. Oroszország


5. Olaszország

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Alice Sabatini (@alice.sabatini) által megosztott bejegyzés


6. Norvégia

7. Az Egyesült Államok

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Miss America (@missamerica) által megosztott bejegyzés


8. Kína

9. India

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Suman Rao (@sumanratanrao) által megosztott bejegyzés


10. Korea

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

진세연 (@jinseyun.go) által megosztott bejegyzés


11. Svédország

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

MISS UNIVERSE SWEDEN (@missuniversesweden) által megosztott bejegyzés


12. Egyiptom

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Miss Egypt World 2018 (@missegyptofficial) által megosztott bejegyzés


13. Brazília

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

JÚLIA HORTA (@juliahorta) által megosztott bejegyzés


14. Finnország


15. Thaiföld

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Fahsai Paweensuda Drouin (@paweensuda) által megosztott bejegyzés


16. Izland


17. Törökország

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Miss Turkey Official (@missturkey.official) által megosztott bejegyzés


18. Lengyelország

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Miss Polonia Official (@miss.polonia) által megosztott bejegyzés

19. Franciaország


20. Marokkó

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Miss Maroc Officiel (@missmaroc.officiel) által megosztott bejegyzés


Bónusz: A modern szépségstandardok hatása világunkra.

A kutatók szerint a testünkkel és a szépségünkkel való törődés új vallás lett. Brit pszichoterapeuta, Susie Orbach szerint a modern világunk arra kényszerít minket, hogy megszabaduljunk a nyelvek és a test különbségeitől. Amikor a szépségről beszuélünk általában hajlamosak vagyunk a kis orrokra, és hosszú lábakra gondolni.