Hogyan néz ki 20+ rendkívüli megjelenésű híresség lánya

Ha egy hírességnek gyermeke van, az nagyszerű eseménnyé válik mind a sztár családja, mind a rajongóik számára. A rajongók szívesen keresik meg a gyermekek, valamint édesanyjuk, apjuk és nagyszüleik közös vonásait. Ez különösen igaz, ha a gyerekek úgy döntenek, hogy szüleik nyomdokaiba lépnek.

Mi imádjuk a gének működését. És annak ellenére, hogy egyes utódok nem úgy néznek ki, mint híres anyukák és apukák, mindenképpen öröklik szüleik karizmáját.

Heidi és Leni Klum

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Heidi Klum (@heidiklum) által megosztott bejegyzés

Kylie Jenner és Stormi Webster

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kylie 🤍 (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés

Jessica Alba és Honor Marie Warren

Emmanuelle Béart és Nelly Auteuil

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Emmanuelle Béart (@emmanuellebeart) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Emmanuelle Béart (@emmanuellebeart) által megosztott bejegyzés

Nastassja Kinski és Kenya Kinski-Jones

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kenya Kinski Jones (@kenyakinskij) által megosztott bejegyzés

Ornella Muti és Naike Rivelli

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Ornella Muti (@ornellamuti) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Naike Rivelli (@naikerivelli) által megosztott bejegyzés

Uma Thurman és Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Uma Thurman (@umathurman) által megosztott bejegyzés

Gwyneth Paltrow és Apple Martin

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) által megosztott bejegyzés

Christie Brinkley és Sailor Lee Brinkley-Cook

Eva Marcille és Marley Rae Sterling

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

🌻Sunflower👁 (@evamarcille) által megosztott bejegyzés

Serena Williams és Alexis Olympia Ohanian Jr.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian) által megosztott bejegyzés


Victoria és Harper Seven Beckham

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Victoria Beckham (@victoriabeckham) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Victoria Beckham (@victoriabeckham) által megosztott bejegyzés


Catherine Zeta-Jones és Michael Douglas a lányukkal, Carys

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

CZD (@carys.douglas) által megosztott bejegyzés


Courteney Cox és Coco Arquette

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Courteney Cox (@courteneycoxofficial) által megosztott bejegyzés

Jude és Iris Law

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Iris Law 🎀 🐋 (@lirisaw) által megosztott bejegyzés

Idris és Isan Elba

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

ISAN ELBA (@isanelba) által megosztott bejegyzés

Gal Gadot a férjével, Yaron Varsano és a lányaival, Maya és Alma

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Gal Gadot (@gal_gadot) által megosztott bejegyzés

Kate Hudson és Rani Rose Hudson Fujikawa

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kate Hudson (@katehudson) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kate Hudson (@katehudson) által megosztott bejegyzés


Kate Moss és Lila Grace Moss Hack

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lila Grace (@lilamoss) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lila Grace (@lilamoss) által megosztott bejegyzés

Will és Willow Smith

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

∴ WILLOW ∴ (@willowsmith) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

∴ WILLOW ∴ (@willowsmith) által megosztott bejegyzés

Kate Beckinsale és Lily Mo Sheen

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kate Beckinsale (@katebeckinsale) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kate Beckinsale (@katebeckinsale) által megosztott bejegyzés